Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Walentynowo - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka

Nowa Wieś(Walentynowo + 14 km)

94 900 zł1 494 m² 63,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych w Nowej Wsi , obręb Rudunki Lokalizacja - Nowa Wieś, obręb Rudunki, powiat aleksandrowski; -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Mała Nieszawka

Mała Nieszawka(Walentynowo + 25 km)

273 000 zł975 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przeurocza działka - Z prądem, kanalizacją, wodą, gazem- tylko U nas! nie przegap! Miło mi zaprezentować Państwu działkę o powierzchni 975 m2 znajdującą się w Małej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Snarskiego

Uzdrowiskowe,Inowrocław(Walentynowo + 24 km)

269 000 zł1 076 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną położoną w rejonie ulic Snarskiego i Kocikowskiego w Inowrocławiu. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze smaga nieruchomości. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Straszewo

Straszewo(Walentynowo + 5 km)

55 860 zł931 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu na sprzedaż działkę zlokalizowaną w Straszewie (gm. Koneck) o powierzchni 931m2. Dojazd do działki drogą gruntową. Działka nie jest objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie

Dźwierszno Małe(Walentynowo + 10 km)

130 000 zł1 010 m² 128,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

*** Tylko w Forma Nieruchomości! *** Na sprzedaż - działka 1010 m , Dźwierszno Małe Marzysz o własnym domku w spokojnej okolicy albo klimatycznym letnisku? Ta działka to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Brzoza(Walentynowo + 22 km)

1 200 000 zł9 300 m² 129,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki inwestycyjnej, zlokalizowanej w miejscowości Brzoza , gmina Wielka Nieszawka , powiat toruński. To doskonała okazja inwestycyjna dla firm szukających gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Główna

Osiek nad Notecią(Walentynowo + 20 km)

700 000 zł8 900 m² 78,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż nieruchomość w centrum miejscowości Osiek nad Notecią o powierzchni 8900m2. Działka położona jest w atrakcyjnej lokalizacji, w samym centrum miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Słońsko

Słońsko(Walentynowo + 17 km)

165 000 zł4 322 m² 38,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana o pow. 4322 m usytuowana przy samym lesie w miejscowości Słońsko! Oferta na wyłączność Biura Nieruchomości Prestige. Wyjątkowa działka budowlana położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Gniewkowo

Gniewkowo(Walentynowo + 19 km)

1 050 000 zł3 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą działki w Gniewkowie Prezentowana działka usytuowana jest w samym centrum Gniewkowa z dostępem do głównej drogi publicznej Miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Czarmuń

Czarmuń(Walentynowo + 17 km)

160 000 zł6 010 m² 26,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tak atrakcyjna oferta tylko w biurze Nieruchomości Apartament Na sprzedaż: działka z zarybionym stawem w malowniczej okolicy! Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 6010 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Walentynowo

Walentynowo,kujawsko-pomorskie

750 000 zł58 000 m² 12,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam grunty orne o powierzchni 5,80 ha. Działka w kształcie prostokąta, idealna do uprawy utrzymana w dobrej kulturze. Klasa ziemi od II do IV. Więcej informacji udzielę pod nr.